АПАСИЕВ ЈА ПОДБРА И КАНЧЕСКА, ЕВЕ ШТО И ПОРАЧА

Loading...

Лидерот на Левица, Димитар Апасиев повторно утрово имаше што да напише на својот профил на „Фејсбук“ а овојпат за „мета“ ја имаше исклучената пратеничката на ВМРО-ДПМНЕ, Елизабета Канческа-Милевска.

loading...
You might also like