ДОРИС ПАК ЖЕСТОКО РАСПАЛИ ПО МИЦКОСКИ: 7-ТЕ ПРАТЕНИЦИ БИЛЕ ХЕРОИ

Loading...
Претседателка на асоцијацијата на жените на ЕПП, ова го напиша по  средбата со претседателот на ВМРО-ДПМНЕ Христијан Мицкоски во Хелсински.
Можеби ќе те интересира

ЕВЕ НА КОЈ НАЧИН ИВАНОВ МОЖЕ ДА ГО ПОМИЛУВА ГРУЕВСКИ

loading...
You might also like