СТАРИТЕ ВМРОВЦИ ГО ОХРАБРУВААТ МИЦКОВСКИ, МУ ПИША ПОРАНЕШЕН МИНИСТЕР ЗА ОБРАЗОВАНИЕ

Loading...
Целосна поддршка на Мицковски, од нас старите вмровци, да расчисти со писмописците и паралелните шетачи.
Можеби ќе те интересира

Ќе се пресмеете! ВИДЕО: Девојка проба да наточи гориво на…

Loading...
You might also like