ИЗВОРИ ОД ЗАТВОРОТ: ГРУЕВСКИ НЕ Е ТУКА

Loading...

Поранешниот премиер Никола Груевски ниту утринава не се појавил во истражниот затвор „Скопје“, каде што треба да одлежи двегодишна казна, дознава „Фокус“ од извори во затворот.

loading...
You might also like