Сестрата на Кристијано Роналдо распали со клетви по Модриќ затоа што ја добил златната топка

Loading...

Сепак Модриќ ја прослави својата награда, што многу ја погоди сестрата на Роналдо Елма Авеиро, како и неговиот пријател Мигел.

-За несреќа, овој свет кој живее од корупција, мафија и пари на ку**ини синови. Божјата моќ е поголема од тие гниди. Бог доцни, но никогаш не заборава, порачала сестрата на Роналдо на социјалните мрежи.

loading...
You might also like