Синот на познат политичар доби смртна закана на Фејсбук

Loading...

Синот на српскиот претседател Александар Вучиќ, Данило, се најде на мета на закани и говор на омраза на социјалните мрежи.

Нему на „Фејсбук“ му се заканувал С. М. дека ќе виси на бендера.

Инаку, С. М. на профилната фотографија на Фејсбук е со автоматско оружје.

loading...
You might also like