Повторно албанец се обрати кон Стоилов, овој пат од Мухамед Зекири

Loading...

Пратеникот на СДСМ, Мухамед Зекири испрати повторно порака до ракометниот репрезентативец, Стојанче Стоилов, овој пат поради мечот во мал фудбал кој се одигра вчера меѓу Македонија и Албанија (3-2), во кој трите погодоци за победа ги дадоа македонски Албанци.

loading...
You might also like