Нови информации за тешката сообраќајна несреќа! На водителката и е откината раката

Loading...

Водителката на ТВ Пинк, Деа Џурџевиќ е тешко повредена во сообраќајка, по несрќата која и се случила утринава.

Водителката Деа Ѓурѓевиќ беше тешко повредена во сообраќајна несреќа пред КБЦ, Драгиша Мишиќ, кога автобусот се качи на тротоар и и ја откина раката, таа седела покрај автомобилите и чекала итна помош.

Според медиумите дошло до судир на два автобуси и три автомобили во кој е тешко повредена водителката. На лице место може да се видат страшни глетки на местото на несреќата.

loading...
You might also like