ФОТО: Вакво деколте црвениот тепих одамна нема видено – сите остана со подотворени усти

Loading...

Синоќа во Њујорк беше одржана амфар гала на која се појавија најголемите светски убавици од шоу бизнисот. На црвениот тепих прошетаа Ким и Кортни Кардашијамн, Аленжсандра Амбросио, Хајди Клум, но и една преубава белграѓанка.

Во галеријата погледнете чиеа деколте беше тема на вечерта и која убавица целосно издоминира:

loading...
You might also like