Трагедија: Тргнал на настап – познатиот рапер загина во страшна сообраќајка

Loading...

Му предвидуваа блескава кариера и многу хитови, а раперот Кадет почина на 29. години во сообраќајка.

Трагедијата да биде уште поголема, тој тргнал на настап кога се случила несреќата во која за жал починал.

Неговите колеги и пријатели, како и фанови се простија од него.

Несреќата се случила вчера кога се судрил со друг автомобил, а починал на лице место.

loading...
You might also like