Врањеш „ја закопа“ Карлеуша еве ја новата фотографија што тој ја објави (ФОТО)

Loading...

Сек скандалот со пејачката Јелена Карлеуша и фудбалерот Огњен Врањеш не престанува да ја бранува јавноста, а една фотографија што тој ја објави сигурно ќе ги изненади сите.

Имено, на сликата ја гледаме ЈК во сосема непрепознатливо издание од она кое таа го покажува пред јавноста.

Освен острата пресметка со Огњен Врањеш и злите јазици кои секојдневно ја напаѓаат поради секс аферата со босанскиот фудбалер, Јелена Карлеуша, наведуваат српските медиуми, не ја запостави ниту другата страна, љубовниците на маж и.

Бидејќи не биле малку оние кои кои биле на црната листа, ЈК тргнала по ред.

Како што пишуваат, кога манекенката Владана Раилиќ потврдила дека била во шема со Тошиќ, веќе наредниот ден морала да ја демантира таа изјава, тврдејќи дека некој и ја хакирал страната на Инстаграм. Единствено што не е утврдено е дали профилот и е хакиран ден или два пред спорната изјава, со оглед на тоа дека објавила два деманта со различни временски одредници.

loading...
You might also like