Сите го криеле ова за Дивна од Јелена – Се дозна дури по погребот

Loading...

Дивна Карлеуша, познатата радио водителка и мајка на Јелена Карлеуша, почина во својот дом, а беше погребана вчера. Јелена едвај се држеше на нозе, плачеше и кукаше на цел глас.

Јелена се враќала од настап кога ја дознала страшната вест, но никој не сакал да и соопшти дека на мајка и и се слошило уште во саботата. Итната помош брзо реагирала и ја средиле ситуацијата. Меѓутоа, веќе утредента на Дивна и се влошила состојбата и починала.

Loading...
You might also like