Нова трагедија ја трессе Македонија

Loading...

Во 22,10 часот во СВР-Скопје било пријавено дека на улицата “Џон Кенеди“ 24-годишниот К.С. од Скопје по претходна расправија бил физички нападнат од 25-годишниот Љ.А. од Скопје, кој бил со уште едно лице и му нанел убодна рана.

Loading...
You might also like