Нов хорор во Македонија! Ја сретнал поранешниот сопруг и ја силувал

Loading...

Во 09,00 часот во Полициската станица Кавадарци, 29-годишна жена од Кавадарци пријавила дека истиот ден околу 05 часот кога се враќала во својот дом ја пресретнал нејзиниот поранешен сопруг од Кавадарци кој извршил обљуба врз неа.

Сторителот е приведен во полициска станица и известен е јавен обвинител од ОЈО-Велес.

Loading...
You might also like