Катица ја следеле жолтите комбиња на грујо?

Loading...

Специјалната јавна обвинителка Катица Јанева во вечерашното интервју на 1ТВ рече дека таа е свесна дека одредени лица ја следат.

-Јас знам дека ме следат, тоа е многу приметно. Но, тоа не ме оптеретува, имам обезбедување. А, што се однесува до прислушувањето мислам дека е многу намалено, бидејќи манипулации со ПИМ мерките не се можни, рече Јанева.

loading...
You might also like