(ВИДЕО) Портпаролот на Златна Зора го нападна Димитров во Грција и извикуваше Македонија е грчка

Loading...

Тој извикуваше „Македонија е грчка“ и на обезбедувањето кое го спречи да влезе во делот каде се одржуваше средбата меѓу Димитров и неговиот колега Никос Вуцис, му порача дека и „скопјанецот треба да слушне дека Македонија е грчка“.

 

loading...
You might also like