Што се случило? Ќерката на Трамп итно ја напушти Србија, дали имало некаква најава?

Loading...

Ќерката на претеседателот на САД, Доналд Трамп, Тифани Трамп, рано изутринава ја напушти Србија.

Тифани на белградскиот аеродром пристигна со пратња и многу обезбедување и за едно со својоето момче Мајк го напуштија Белград.

Loading...
You might also like