Конор Мекгрегор се збогува од УФЦ

Loading...

Поранешниот УФЦ шампион во лесна категорија, Конор Мекгрегор објави дека заминува во пензија.

Мекгрегор веста ја објави на својот твитер профил

 

loading...
You might also like