Најнови 2 анкети денес! Стево во водство и на 2те

Loading...

Кандидатот на власта Стево Пендаровски во благо водство пред кандидатката на опозициската ВМРО-ДПМНЕ Гордана Силјановска за иден претседател.

Ad
Loading...
You might also like