Лила подготвена за летото: Водителката во црна танга од тантела (ФОТО)

Loading...

За нашата популарна ТВ водителка и инфлуелсерка Лила Филиповска тоа не е пример, бидејќи таа поради себе, а и поради работата секогаш се труди да изгледа совршено независно од годишното време во кое се наоѓаме.

Овој пат таа дождливиот ден реши да си го разувави со масажа со бамбус за  затегнување на кожата и борбата со целулитот.

Иако за време на масажа повеќето се покриени со крпа, Лила тоа го направи половично, па го откри едниот дел од задникот и црната танга од тантела.

Извор: Пресс24

loading...
You might also like