ФОТО: Македонската манекенка се соблече гола – со оваа фотографија ги разбуди фантазиите кај мажите

Loading...

Манекенката Емилија Розман за потребите на снимањето на видео спот за песна на групата „ДНК“ се соблече гола.

Таа објави фотографија од снимањето на спотот, на која се гледа дека е целосно гола, а интимните делови ѝ се прекриени со пари.

Фотографијата веднаш собра стотици лајкови.

 

 

 

Loading...
You might also like