Најсекси мажот на светот после 7 години направи драстична промена во изгледот (ФОТО)

Loading...

Американскиот актер Џејсон Момоа веќе неколку години наназад важи за најсеки маж на планетава, а многу жени и стражувања го потврдија тоа. Негов заштитен знак освен мускулестото тело е и брадата, или барем беше.

Џејсон се одлучи малку да го промени изгледот, па после седум години ѕвездата на „Аквамен“ ја избричи брадата и тоа среде пустина.

Секако следеа лавина коментари, кои порачуваа дека и без брада Џејсон изгледа добро.

loading...
You might also like