Апасиев: Стево беше портпарол на Љубчо Георгиевски

Loading...

„За нас повмровски кандидат во случајов е токму Стево Пендаровски кој беше портпарол во првата вмровска влада на Љубчо Георгиевски, а потоа и советник во кабинетот на Борис Трајковски, а кој сега е поддржан од подземјето на Сашо Мијалков“ 😘

#НемаПравдаНемаМир
#Од5тиМајДоКрај

loading...
You might also like