Дали Зоран Божиновски најавува дека Анѓушев ќе заврши во затвор поради криминал?

Loading...
Na onoj so krivata usta u VLADA, iskrivena od laganje i kradenje neka mu mine LOPUŽLUKOT vo koj se fati, pa kje go ,,osvetlime,,..
Можеби ќе те интересира

ВМРОВЦИТЕ ГО МАСАКРИРАА ТОДОРОВ НА ФЕЈСБУК: ИЗРОДУ,…

loading...
You might also like