ВИДЕО: Се соблече во боди, па предизвика „неред“ – српската пејачка никогаш посексипилна

Loading...

Катарина Живковиќ никој не остави рамнодушен кога во златно боди покажа со што располага. Пејачката со клратка снимка на друштвените мрежи ги подигна сите на нозе. Никој не може да тргне поглед од неа.

loading...
You might also like