СДСМ испрати силна порака до Мицковски! За какви патриоти зборуваш….

Loading...

СДСМ вечерва со соопштение до Мицкоски.

Не Мицкоски, обид за убиство, државен удар, не е патриотизам туку насилство и за тоа се носи одговорност!

Било какви обиди да се оправда насилството на 27 април е недозволиво.

 

Граѓаните гледаат каква омраза излегува од устата на Мицкоски.

Loading...
You might also like