Силјановска со чаша вино и рок музика на Твитер го покани Пендаровски повторно на дуел

Loading...

,, Рок музика, одлично друштво и една идеја да отворам Твитер….и тука го чекам Стево на дуел…секаде…во секое време! “.

Со оваа порака напишана на ФБ профилот кандидатката за претседател на ВМРО ДПМНЕ, Гордана Силјановска, и фотографија од ресторан во Охрид со вино пред себе го покани уште еднаш Стево Пендаровски на ТВ дуел.

Loading...
You might also like