Вработена во МВР со бомба му се заканувала на директорот на Шутка

Loading...

Жена вработена во МВР пред пријавницата на „Шутка“ почнала да се заканува, директорот Есад Рахиќ не знае која е причината за денешниот инцидент и заканата со бомба кон него како директор на установата, пренесува 24 Инфо.

Од МВР било потврдено дека имало вербален инцидент и дека по упатените закани жената си заминала. Таа била идентификувана и се преземале мерки за расчистување на случајот.

loading...
You might also like